Klub Tenisowy Rakietą Ząbki

Akademia Tenisa

dla dzieci

Akademia Tenisa dla dzieci powstała we wrześniu 2017 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci w wieku od 4-16 lat trenują pod okiem doskonale wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Bardzo poważnie traktujemy obecną sytuację epidemiologiczną, w związku z tym po każdej grupie dezynfekujemy rakiety.

Zajęcia odbywają się w grupach 4 osobowych, podzielonych ze względu na wiek oraz poziom umiejętności. Dzieci szkolą zarówno technikę gry jak i zdolności motoryczne oraz charakter sportowca.
Dla członków naszej Akademii Tenisa organizujemy również liczne imprezy: turnieje, szkolenia, półkolonie, obozy.

By dołączyć do Akademii potrzebujesz tylko stroju sportowego oraz obuwia na zmianę. W ramach Akademii Tenisa udostępniamy rakiety, piłeczki oraz pomoce trenerskie.

Programy Nauki

w Naszym Klubie Tenisowym

W klubie tenisowym Rakietą prowadzimy zajęcia zgodnie z programem ‘’Tenis 10”.Został on wprowadzony przez Polski Związek Tenisowy i opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez Międzynarodową Federację Tenisowa ( International Tenis Fedaration) w ramach programu “Play & Stay” oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci do lat 10.

Celem programu jest wszechstronny rozwój Waszych pociech. Stosujemy nowoczesne metody nauki gry  w tenisa dobierając  do wieku dziecka odpowiedni sprzęt – wolniejsze piłki, lżejsze rakiety oraz ucząc się na mniejszym  korcie. Na skutek tego gra staje się prostsza i pozwoli cieszyć się z każdej chwili spędzonej na korcie tenisowym.

Ideą programu ,,play& stay” to przede wszystkim pozytywne podejście do pierwszego kontaktu z tenisem i zachęcenie początkujących adeptów do gry w tenisa.  Zastosowanie wolniejszych i miększych piłek daje graczom więcej czasu na rozegranie, prze co udaję się im odbijać poprawnie. Sprawiają, że jest im łatwiej serwować, prowadzić wymiany i zdobywać punkty. Dlatego głównym założeniem programu jest to aby gra była emocjonująca i sprawiała  frajdę, dzięki temu dzieci pokochają grę w tenisa!

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Plany treningowe

Programu Tenis10

Program nauki tenisa

Cennik Akademii Tenisa

dla dzieci

GRUPA 3 OSOBOWA

75 PLN/h

/os

GRUPA 5 OSOBOWA

65 PLN/h

/os

GRUPA 4 OSOBOWA

70 PLN/h

/os

GRUPA 6 OSOBOWA

60 PLN/h

/os

Zobacz również

Akademia Tenisa Ziemnego dla Dorosłych

DO ZOBACZENIA

Klub Tenisowy Rakietą Ząbki
U. Słowackiego 21
05-091 Ząbki

Rezerwacje/recepcja:
570-093-090
Rezerwacje@teniszabki.pl